Slide1 backgroundSlide1 background
Slide1 backgroundSlide1 background
Slide1 backgroundSlide1 background
Slide1 backgroundSlide1 background

Produkcja i montaż świetlików dachowych i systemów oddymiania – O firmie

MATBUD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest rodzinną polską firmą, która działa na rynku budowlanym od 2002 roku. Nasza historia sięga jednak jeszcze głębiej w przeszłość. Rozpoczyna się w 1989 roku. Tuż po przekształceniu ustrojowym otworzyliśmy hurtownię budowlaną pod nazwą MATBUD. Nasze początki były skromne, jednak od samego początku stawialiśmy na oferowanie klientom materiałów i usług wysokiej jakości. Bezkompromisowe podejście do kwestii jakości w połączeniu z pasją oraz pełnym zaangażowaniem w realizację każdego projektu dość szybko zaczęło przynosić efekty. Dzięki rekomendacjom zadowolonych klientów mogliśmy rozszerzyć naszą działalność i wprowadzać do oferty nowe produkty i usługi.

Dziś możemy oferować klientom bogaty zestaw produktów i specjalistycznych usług budowlanych. Zajmujemy się produkcją, sprzedażą i montażem świetlików dachowych i systemów oddymiania. Wykonujemy profesjonalne remonty uszkodzonych świetlików i przeprowadzamy modernizacje starych dachowych pasm świetlnych. Ponadto, w naszej ofercie znajdą Państwo klapy oddymiające i przewietrzające oraz systemy sterowania oddymianiem i przewietrzaniem, a także szeroki wybór płyt poliwęglanowych.

 

Otrzymane wyróżnienia

Matbud Spółka z o.o. otrzymała w roku 2006, 2007 i 2016 tytuł Gazeli Biznesu nadawany przez COFACE POLAND oraz PULS BIZNESU dla firm dynamicznie rozwijających się oraz posiadających wysoki poziom wiarygodności finansowej.

 

 
Przeszliśmy długą drogę od niewielkiej firmy osoby fizycznej do spółki, która jest wielokrotnym laureatem rankingu Gazele Biznesu, zestawienia najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce przygotowywanego przez dziennik „Puls Biznesu”.

gazela biznesu

 

Przez niemal 30-letni okres działalności w naszej firmie zmieniło się wiele – wprowadziliśmy nowe rozwiązania technologiczne, zmieniliśmy profil działalności oraz zakres usług. Jest jednak coś, co pozostaje niezmienne – nasze podejście do pracy. Jest ono połączeniem pasji i dokładności. To właśnie ono przyczyniło się w największej mierze do tego, że świetliki dachowe MATBUD to dziś synonim najwyższej jakości.