Produkcja i montaż świetlików dachowych i systemów oddymiania – O firmie 

MATBUD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest rodzinną polską firmą, która działa na rynku budowlanym od 2002 roku. Nasza historia sięga jednak jeszcze głębiej w przeszłość. Rozpoczyna się w 1989 roku. Tuż po przekształceniu ustrojowym otworzyliśmy hurtownię budowlaną pod nazwą MATBUD. Nasze początki były skromne, jednak od samego początku stawialiśmy na oferowanie klientom materiałów i usług wysokiej jakości. Bezkompromisowe podejście do kwestii jakości w połączeniu z pasją oraz pełnym zaangażowaniem w realizację każdego projektu dość szybko zaczęło przynosić efekty. Dzięki rekomendacjom zadowolonych klientów mogliśmy rozszerzyć naszą działalność i wprowadzać do oferty nowe produkty i usługi. 

Otrzymane wyróżnienia

Matbud Spółka z o.o. otrzymała w roku 2006, 2007, 2016 i 2023 tytuł Gazeli Biznesu nadawany przez COFACE POLAND oraz PULS BIZNESU dla firm dynamicznie rozwijających się oraz posiadających wysoki poziom wiarygodności finansowej.

W 2024 r. znaleźliśmy się w prestiżowym gronie Diamentów Forbesa. 

Przeszliśmy długą drogę od niewielkiej firmy osoby fizycznej do spółki, która jest wielokrotnym laureatem rankingu Gazele Biznesu, zestawienia najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce przygotowywanego przez dziennik „Puls Biznesu” oraz laureatem rankingu Diamentów Miesięcznika Forbes.

Przez niemal 30-letni okres działalności w naszej firmie zmieniło się wiele – wprowadziliśmy nowe rozwiązania technologiczne, zmieniliśmy profil działalności oraz zakres usług. Jest jednak coś, co pozostaje niezmienne – nasze podejście do pracy. Jest ono połączeniem pasji i dokładności. To właśnie ono przyczyniło się w największej mierze do tego, że świetliki dachowe MATBUD to dziś synonim najwyższej jakości.


Umówmy się na spotkanie

Nasi specjaliści przygotują dla Państwa ofertą spełniającą wszelkie wymagania w najbardziej korzystnych cenach.