Pasma świetlne – Przestrzeń projektanta i architekta

Nasza firma od wielu lat zajmuje się montażem i remontami pasm świetlnych w obiektach przemysłowych oraz obiektach użyteczności publicznej. Chcemy podzielić się z Państwem naszym bogatym doświadczeniem oraz wiedzą w zakresie projektowania, którą zdobyliśmy w trakcie wielu lat pracy.

 

 

Zapraszamy Państwa serdecznie do odwiedzenia przygotowanej przez MATBUD Sp. z o.o. przestrzeni dla projektantów i architektów. Znajdą tam Państwo narzędzia i dokumenty niezbędne do prawidłowego zaprojektowania dachowych pasm świetlnych MATBUD, wraz z funkcjonalnościami dodatkowymi, a także naświetli pionowych w różnych konfiguracjach, m. in. okien przemysłowych, wypełnionych płytami poliwęglanowymi o różnej grubości i właściwościach, czy naświetli elewacyjnych w systemie płyt panelowych SEPLUX.

Baza rysunków i dokumentów będzie sukcesywnie rozbudowywana o kolejne produkty oferowane przez MATBUD Sp. z o.o.

W ramach wsparcia prac projektowych prosimy o kontakt z naszym Działem Przygotowania i Realizacji Kontraktów, który odpowie na wszystkie Państwa pytania związane z projektowaniem i zastosowaniem produktów naszej firmy:

e-mail: info@matbud.com tel.: (32) 267-88-86

Zapraszamy do korzystania z Przestrzeni Projektanta i do kontaktu.